TOPLU|YİĞİTKAN, dinamik ve deneyimli ekibiyle, evrensel hukuk nosyonuna sahip şekilde, meslek kuralları ve meslek etiğinden ödün vermeden, sorunların çözümünde ve arzulanan hedeflere en kısa sürede ulaşılması amacıyla etkin, zoru başaran ve yaratıcı bir gayretle müvekkillerinin hukuksal hak ve menfaatlerini korumayı hedeflemektedir. Bunun yanı Adalet Bakanlığı’na bağlı resmi arabulucular olan Necla Toplu Yiğitkan ve Furkan Yiğitkan vasıtasıyla uzman arabuluculuk hizmeti de gerçekleştirilmektedir.

TOPLU|YİĞİTKAN hukukun çeşitli dallarında; özellikle İnşaat Hukuku, Kat Mülkiyeti Hukuku, Tüketici Hukuku, İdare Hukuku, Ticaret Hukuku, Sözleşme Hukuku, Miras Hukuku, Aile Hukuku, İcra İflas Hukuku, Vergi Hukuku ve İş Hukuku alanlarında olmak üzere geniş bir yelpazede danışmanlık ile dava takip işlemlerini yürütme hizmetleri sunmaktadır.

TOPLU|YİĞİTKAN, gücünü etkin ve disiplinli iş takibine ve bu takip çevresinde müvekkillerine düzenli geri bildirim yapmasına borçludur.

TOPLU|YİĞİTKAN, müvekkillerine en iyi sonucu sunmak için, hukuki ihtilafın özelliğine göre zaman ve finansal maliyetleri göz önünde tutarak her biri alanında uzman çözüm ortakları ile çalışarak teknik bilgi ile hukuk nosyonunu entegre eden çözümler üretmektedir.

İstanbul’da kurulu olan TOPLU|YİĞİTKAN sadece İstanbul ile sınırlı kalmayıp Yurt dışında ve Türkiye’nin diğer birçok ilinde bulunan Müvekkillerinin dava ve danışmanlıklarını aynı önem ve özenle yürütmektedir.