Büşra Albayrak, 2020 yılında Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. 2020 yılından beri İstanbul Barosu’na kayıtlıdır. TOPLU|YİĞİTKAN’da geçirdiği staj dönemi sonrasında avukat olarak çalışmaya devam etmektedir.

Albayrak; uyuşmazlık çözümü alanında, müvekkillere ihtilafların başlangıcından, mahkemede temsil ve mahkeme kararlarının icra edilmesine uzanan her aşamada destek olmaktadır.

Albayrak; sözleşmeler, alacak takibi, sigorta ve sorumluluk davaları, icra, iflas ve yeniden yapılandırmalardan doğan uyuşmazlıklarda uzmanlaşmıştır.

Albayrak, girmiş oldukları ihtilafların sonuçlarını hafifleten ya da tamamen çözümünü hedefleyen stratejiler geliştirmek için müvekkillerle yakın temas halinde çalışır, uygulanabilir sonuçlar elde etmek için müzakerelerde bulunur. Her bir ihtilafın arka planı ve dinamiklerine, her bir müvekkilin işletmesel ve sınai durumuna odaklı danışmanlık vermektedir.

EĞİTİM

Maltepe Üniversitesi (2020)

BARO ÜYELİĞİ

İstanbul Barosu (2020)

SERTİFİKALAR

  • Maltepe Üniversitesi tarafından düzenlenen “ Fikri Mülkiyet Haklarının Ceza Hukuku Açısından Korunması Semineri” Katılım Sertifikası
  • “Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku Zirvesi Katılım Sertifikası
  • Maltepe Üniversitesi tarafından düzenlenen “Aile Hukukunun Güncel Sorunları Sempozyumu” Katılım Sertifikası
  • Marmara Üniversitesi tarafından düzenlenen “İş Dünyası ve Hukuk Buluşması” Sertifikası